ماشین اسپرت 2 : پارکینگ برای اندروید + نسخه مود (بینهایت)

آخرین نسخه بازی  Sport Car 2 : Parking به همراه نسخه مود (نامحدود)

به نسخه 01.01.75 آپدیت شد

دانلود نسخه مود بازی ماشین اسپرت 2 پارکینگ

ماشین اسپرت 2 پارکینگ بازی ایرانی است که در سبک مسابقه ای و ماشین رانی توسعه داده شده و توسط گروه AngryKids نیز منتشر شده است. این بازی ماشین رانی بسیار هیجان انگیز و حاوی حال و هوای ایرانی است که می تواند شما را تا ساعت ها سرگرم کند. بازی دارای گرافیک قابل قبول است و آهنگ پس زمینه نیز مناسب بازی های مسابقه ای در آن کنجاده شده است، از نظر عملکرد و گیم پلی نیز  بازی به خوبی طراحی شده و می تواند به راحتی مخاطب خود را راضی کند.

بازی ماشین اسپرت 2 پارکینگ دارای امکانات فراوانی است که برای ماشین ران های حرفه ای می تواند کار آمد باشد؛‌ در بازی می توانید ماشین های خود را ارتقاء دهید (از موتور ماشین گرفته تا غیره) و همچنین امکان شخصی سازی ماشین ها نیز وجود دارد بدین ترتیب می توانید ماشین های خود را به آن شکلی که دوست دارید در بیاورید از لحاظ رنگ آمیزی ماشین تا باله و اگزاز خودروها. طراحی درونی ماشین ها نیز به خوبی مشخص و به جزئیات دقت شده است. قابل ذکر است که بر بازی ماشین اسپرت 2 پارکینگ شما به ماشین های ایرانی مختلف نیز دسترسی دارید.

بازی دارای بیش از 500 مرحله جذاب برای پارک کردن است که هر کدام از آن ها به ترتیب سخت و سخت تر خواهد شد. از دیگر قبلیت های بازی نیز می توانید به چندین حالت تاکسی رانی و مسافر بری، تعقیب و گریز پلیس، سبک هیولا و … بازی کنید و از بازی ماشین اسپرت 2 نهایت لذت و هیجان را تجربه نمایید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه بازی ماشین اسپرت را به همراه نسخه مود شده آن از وبسایت آرمان روید دریافت کنید.

 

 

 

 

دانلود نسخه مود بازی ماشین اسپرت 2 : پارکینگ – Sport Car 2 : Parking اختصاصی وبسایت آرمان روید

دانلود نسخه مود بازی ماشین اسپرت 2 پارکینگ – Sport Car 2 : Parking با پول بینهایت – هک شده – با سکه و الماس / جم بینهایت/ نامحدود

 

برخی از ویژگی های بازی Sport Car 2 : Parking :

  • – امکان سفارشی سازی و ارتقاء دادن ماشین ها
  • – امکان نصب سیستم صوتی با آهنگ گذاری
  • – دارای بیش 500 مرحله جذاب پارک خودرو با جذابیت بالا
  • – طراحی واقعی رانندگی با صحنه های خرابی و کثیف شدن خودروها
  • – حالت های مختلف از جمله رانندگی آزاد در شهر، مسافر کشی و …
  • – دارای زاویه های دیدی مختلف برای کنترل ماشین
  • – امکان رانندگی با بیش از 30 خودروی ایرانی و خارجی
  • – دارای قابلیت آنلاین؛ لیگ مسابقات خیابانی

 

ویژگی های نسخه مود :

  • – فریز شدن مقدار سکه و الماس (با هر خرید پولی کم نمی شود)